Васильківські спортсмени зайняли призові місця на міжнародному чемпіонаті з дзюдо

васильков 2 232 |
10-10-2018 |
новини Васильків [/xfgiven_gallery]

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

05-07 жовтня 2018 року в м. Ужгороді відбувся відкритий чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 17 років. В змаганнях прийняли участь 24 команди з усіх регіонів України та команди з Франції, Словаччини, Угорщини, Польщі, Бельгії, Чехії та Румунії, всього 521 спортсмен.

Київську область на змаганнях представляли 11 юнаків та 4 дівчини.

Спортсмени Київщини в загальному заліку зайняли 8 командне місце. Медалі завоювали :

- у ваговій категорії 50 кг. серед 42 спортсменів друге місце посів Корчовий Артем, м. Васильків.

- у ваговій категорії 73 кг. серед 51 спортсмена 3 місце зайняв Засуха Дмитро, м. Васильків.

Щиро вітаємо наших земляків-спортсменів та їх тренерів з перемогами та бажаємо подальших успіхів у житті та спорті!