Матч Динамо і Манчестер Сіті відбудеться 24 лютого в Києві

Новини Васильків


Головний тренер Динамо Сергій Ребров прокоментував майбутній матч команди в Лізі чемпіонів.

"Ми з помічниками подивилися достатньо ігор суперника - і наживо, і на відео. Матеріалу вистачає, і з ним вже ознайомлені хлопці. Дай Бог, щоб виконана нами робота допомогла команді. Не секрет, що Манчестер Сіті - один з найбагатших клубів світу. Однак ми будемо готуватися до зустрічі з ним в своєму звичному режимі. Упевнений, що хлопці і без нас розуміють важливість цих матчів і готові віддати всі сили на полі. У кожному поєдинку вони зобов'язані бути, в першу чергу, командою. Результат може бути будь-яким, але вболівальники не повинні соромитися за нас. Шанси у нас є.

Готуватися до зустрічі з англійською командою потрібно дуже серйозно, що ми, взагалі-то, і робимо. Я впевнений, що у Динамо є своє обличчя, і сподіваюся, що ми покажемо його вже в найближчу середу. Нехай це звучить банально, але свого суперника ми поважаємо, але в жодному разі не боїмося. Хочемо показати той футбол, який ми показували восени в іграх Ліги чемпіонів.

 

Головне, що кожен футболіст повинен розуміти, що самотужки він нічого не вирішить. Тільки вся команда може вигравати матчі на такому високому рівні. Сам по собі не маєш права нічого змінити, ти можеш тільки своїм бажанням і старанням вплинути на колективні дії. Ось це найголовніше. А якщо ти будеш себе накручувати якось по-іншому, нічого не вийде.

Тільки всі разом! Ми виконали велику роботу, у нас може щось вийти, а може, й ні, але важливо, щоб після матчів нам не було соромно за свою працю. Повторюся, хлопці вже зробили дуже багато, але у них є шанс додати до цього ще дещо. Написати свою історію, не повторюючи чужу!", - заявив Ребров.

 

Нагадаємо, що перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між Динамо і Манчестер Сіті відбудеться 24 лютого в Києві.