Динамо пропустило три голи від Манчестер Сіті

васильков 2 043 |
25-02-2016 |
новини Васильків [/xfgiven_gallery]

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

Київське Динамо поступилося з рахунком 1:3 англійському Манчестер Сіті в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Варто визнати, що в першому таймі Манчестер Сіті тактично переграв Динамо, яке активно почало гру і в перші десять хвилин завдало кілька ударів в бік воріт Харта.

Динамівців надломив швидкий пропущений м'яч після першого ж моменту біля своїх воріт. Після подачі кутового Туре виграв боротьбу у Гармаша і скинув під удар "забутого" Агуеро, якому неважко було забити.

Після цього гості віддали ініціативу киянам, ставши ловити їх на помилках, і цих помилок, варто визнати, було достатньо, тож напруженість біля воріт Шовковського виникала регулярно.

Серія помилок призвела і до другого голу на 40-й хвилині, коли Агуеро дозволили спокійно прийняти м'яч у штрафній, п'ятою віддати на Стерлінга, який прострілив уздовж лінії воротарського - Сілві залишалося тільки підставити ногу.

У другому таймі Динамо почало грати агресивніше, і вже з'являлися моменти біля воріт Харта. На 59-й хвилині один із таких моментів змусив трибуни НСК Олімпійського радісно піднятися зі своїх місць. Після подачі Віди зліва Отаменді виграв боротьбу у Мораеса, але першим на відскоку був Буяльський, який рикошетом від Отаменді першим же дотиком добив м'яч у ворота з лінії штрафного майданчика.

Гол окрилив Динамо, і у киян були ще моменти, щоб зрівняти рахунок, але останнє слово в матчі залишилося за гравцями Манчестер Сіті. На 90-й хвилині Туре несподівано обігрався з Фернандіньо на лінії штрафного і відправив м'яч у дальню дев'ятку.

Підсумковий рахунок 1:3 залишає київському Динамо мінімальні шанси на вихід у чвертьфінал Ліги чемпіонів, адже для цього через три тижні в Англії потрібно буде громити Манчестер Сіті.

Динамо - Манчестер Сіті 1:3

Голи: Буяльський, 59 - Агуеро, 15, Сілва, 40, Туре, 90

Динамо: Шовковський, Даніло Сілва (Макаренко, 66), Хачеріді, Драговіч, Віда, Рибалка, Гармаш (Велозу, 31), Буяльський, Ярмоленко, Гонсалес, Теодорчик (Мораес, 46)

Манчестер Сіті: Харт, Санья, Компані, Отаменді, Кліші, Фернандо, Фернандіньо, Сілва, Туре, Стерлінг, Агуеро (Іхеаначо, 90 + 1)