Деталі реваншу бою Ф'юрі-Кличко узгоджені

https://vasilkov.info/uploads/posts/2016-09/1473075620_1874775.jpg

Дядько і тренер Тайсона Ф'юрі Пітер впевнений, що всі розбіжності з організації реваншу за участю його племінника і українця Володимира Кличка вирішені
Нагадаємо, що в листопаді минулого року Володимир Кличко програв всі свої чемпіонські пояси британцеві Тайсону Ф'юрі. Відтоді між командами двох боксерів відбуваються конфлікти з питання організації матчу-реваншу.

Спочатку бій у відповідь між українцем і британцем був запланований на літо, однак тоді він не відбувся через травму ноги Ф'юрі.

 

Після того сторони оголосили нову дату і місце бою - 29 жовтня, Манчестер Арена, проте чимало навколо організації цього івенту залишалося покритим мороком. Не так давно Володимир Кличко заявив, що звернеться до суду, щоб отримати законне право реваншу. Судячи з усього британці не горіли бажанням дати реванш екс-чемпіону, проте тепер із заявою з цього питання виступив тренер і дядько Тайсона Ф'юрі - Пітер Ф'юрі:

 

«Відчуваю, що ми нарешті визначилися з боєм Ф'юрі-Кличко. Офіційна інформація дуже скоро. Було багато політичної нісенітниці, але тепер сподіваюся все позаду, бій 29 жовтня на Манчестер Арені», - розповів наставник чемпіона.

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация