Суперник Усика шокував публіку своєю вагою перед боємНесподіванкою закінчилася церемонія зважування напередодні вечора боксу компанії K2 Promotion, який 12 грудня відбудеться в київському Палаці Спорту.
До зважування учасників головного поєдинку вечора між Олександром Усиком і Педро Родрігесом все проходило спокійно і буденно, а от коли на ваги встав кубинець, всі присутні були в легкому шоці від почутого - 94 кг рівно, що є перевагою на три кілограми.
За правилами, тепер у Педро Родрігеса є дві години, щоб зігнати зайві три кілограми. У випадку, якщо у нього це не вийде, у команди Усика є повне право скасовувати бій, або ж відбудеться поєдинок, в якому Усик може втратити титул, а от Родрігес ще виграти не зможе.

Інтерконтинентальний чемпіон світу за версією WBO Олександр Усик спокійно відреагував на факт переваги свого суперника, встав на ваги, які під ним показали 90 кг 700 грамів, після чого заспокоїв присутніх уболівальників боксу:

"Я не знаю, що він буде робити ці дві години. На 1 кг потрібна година. Бій відбудеться в будь-якому випадку, тому що я готувався і не збираюся скасовувати його через кілька кілограмів", - сказав Усик.

Цікаво, що за подіями на сцені скромно збоку спостерігав кум Олександра Усика чемпіон світу за версією WBO Василь Ломаченко. Він прилетів спеціально до Києва, щоб підтримати Усика, і впевнений, що бій відбудеться і закінчиться так, як і повинен був би закінчитися, якби Родрігес вклався в необхідну вагу.

реалит