Чергова сесія Васильківської міської ради VII скликання.

Сьогодні під головуванням Васильківського міського голови Сабадаша В.І. та за присутності 30-ти депутатів відбулася 21 чергова сесія Васильківської міської ради VII скликання.
На початку сесії всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам"ять загиблих військовослужбовців та мирного населення, які загинули 29 січня 2017 року внаслідок артилерійських та ракетних обстрілів в Авдіївці.

Перелік питань, які виносились на розгляд:
1. Про оренду та експертні оцінки приміщень комунальної власності Васильківської територіальної громади.
2. Різне (зокрема):
2.1. Про внесення змін до рішень Васильківської міської ради №12-02-VII від 17.11.2015 "Про персональний склад постійних комісій Васильківської міської ради VII скликання " та 05.19-11-VII від 17.06.2016 "Про внесення змін до п.4.5 рішення другої сесіх Васильківської міської ради VII скликання від 17 листопада 2015 року №12-02-VII "Про персональний склад постійних комісій Васильківської міської ради VII скликання ".
2.2. Про перейменування провулку Селянського міста Василькова.
2.3. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Василькова Київської області.
2.4. Про затвердження Положення про переведення житлових будинків, квартир або їх окремих кімнат у нежитлові та переведення нежитлових будинків, приміщень у житловий фонд.
2.5. Про затвердження Програми підтримкм та сприяння громадського формування з охорони громадського порядку "Відсіч" на 2017 рік.
2.6. Про внесення доповнень до Положення про службу у справах дітей та сім"ї Васильківської міської ради.
2.7. Про підвищення посадових окладів педагогічним працівникам закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок коштів міського бюджету.
2.8. Про внесення змін до штатного розпису апарату Васильківської міської ради та її виконавчих органів, в частині відділу ведення Державного реєстру виборців апарату виконавчого комітету Васильківської міської ради.
2.9. Про внесення змін до штатного розпису апарату Васильківської міської ради та її виконавчих органів, в частині відділу державної реєстрації управління з питань економіки та власності Васильківської міської ради.
2.10. Про надання гуманітарної допомоги.
3. Земельні питання.
4. Депутатські запити.
Усі питання були розглянуті.

Чергова сесія Васильківської міської ради VII скликання.

 

Чергова сесія Васильківської міської ради VII скликання.

 

Чергова сесія Васильківської міської ради VII скликання.

 

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация