ЗАСІДАННЯ ЦЕНТРУ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

31 березня Васильківський міський голова Сабадаш В.І. провів засідання Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

 На порядок денний виносились питання:

  1. Про організацію роботи Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.
  2. Про розгляд заяв щодо включення до складу Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.
  3. Про виділення кімнати в приміщенні військового комісаріату для роботи Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.
  4. Про порядок передачі земельних ділянок державної або комунальної власності у власність учасникам АТО.
  5. Інформація про роботу Управління соціального захисту населення Васильківської міської ради за січень-березень 2017 року по роботі з учасниками АТО.

ЗАСІДАННЯ ЦЕНТРУ ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ АТО ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

 

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация