НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЛЬ РЕФОРМАЦІЇ У ФОРМУВАННІ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА»

Сьогодні у місті Василькові відбулася науково-практична конференція «Роль реформації у формуванні громадянського суспільства» відповідно до Указу Президента України №357/2016 «Про відзначення в Україні 500-річчя Реформації».

Організаторами заходу є оргкомітет протестантських Церков R-500 міста Василькова та відділ культури Васильківської міської ради.

Участь у конференції взяв депутат Верховної Ради України, голова оргкомітету проекту R-500 Унгурян Павло Якимович, який у своєму зверненні до учасників заходу наголосив: «Реформи дадуть результат, коли стануть основою нашого життя. Якщо Бог буде в серці кожного – ми побудуємо ту країну, про яку мріємо!».

Цікаві доповіді-презентації представили присутнім Зоя Михайлівна Хитра – кандидат педагогічних наук, Голова Всеукраїнської громадської організації «Інститут генези життя та Всесвіту» та Ольга Анатоліївна Романенко – доктор філософії з економіки, викладач університету, член Ради молодих вчених при міністерстві освіти і науки України.

Це вже не перший захід у місті до відзначення 500-річчя Реформації. Так, у квітні відбувся круглий стіл на тему «Протестантизм в Україні» та 1 червня – захід до Дня захисту дітей, організований представниками протестантських церков, який охопив 700 дітей міста.

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация