Проблеми дошкільної освіти Василькова

https://vasilkov.info/uploads/posts/2016-06/1464783941_ed548465d84c56c8894e18e7b8ee3ee8.jpg

Альтернативні шляхи надання дітям дошкільної освіти – активізувати існуючу проблему браку місць у дитячих садочках.
Відсоток охоплення дітей дошкільною освітою щорічно зростає.
На сьогоднішній день понад 100 дошкільнят міста не можуть відвідувати дитячі навчальні заклади у зв’язку з перевантаженням груп у функціонуючих дитячих садках.

Проблемою також є те, що не всі дошкільні навчальні заклади використовуються за прямим призначенням.
З цією метою виконавчий комітет Васильківської міської ради запропонував приміщення Васильківської вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів, у якій на наступний навчальний рік прогнозується всього 50 учнів, використати для розміщення відділу освіти Васильківської міської ради, що, в свою чергу, дозволить відкрити додаткові групи у дошкільному навчальному закладі №4. Також, у цьому приміщенні планується відкрити відділ по роботі з учасниками АТО, надання їм психологічної допомоги кваліфікованими спеціалістами.


При цьому, усі педагоги Васильківської вечірньої (змінної) школи ІІ-ІІІ ступенів будуть працевлаштовані у інших навчальних закладах, а для учнів є можливість продовжити здобувати освіту у будь-якій школі міста.


Все це забезпечить реалізацію прав кожної дитини дошкільного віку у доступності отримання дошкільної освіти, повноцінний фізичний, інтелектуальний, моральний, естетичний і соціальний розвиток, адже дошкільний вік є золотим для розвитку дитини.

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация