Вітання міського голови з Днем Конституції України

https://vasilkov.info/uploads/posts/2016-06/1467192475_00c935e00a0e1781a9130e68a6026b4f_xl.jpg

Шановні васильківці!

Щиро вітаю Вас з великим державним святом – 20-ю річницею прийняття Конституції України.
28 червня 1996 року назавжди залишиться видатною подією в сучасній історії української державності. Обравши шлях незалежного розвитку і закріпивши це в Конституції, Україна підтвердила своє прагнення розвивати і зміцнювати демократичну, соціальну, правову державу.

В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Конституція – одна для всіх, яка надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати її та дотримуватись законів.


Я бажаю кожному з нас терпіння та віри в те, що з кожним новим роком, з кожним новим поколінням наша країна ставатиме кращою і міцнішою, такою, яку ми та весь світ буде вважати дійсно конституційно розвиненою, правовою європейською державою.


Тож нехай це свято додає нам сил та впевненості для досягнення поставлених цілей на благо нашої держави та громади міста.


Цього світлого й урочистого дня від усього серця бажаю вам, шановна Васильківська громадо, здоров’я, мирного неба над нашою славетною Батьківщиною, добробуту й затишку у ваших оселях, сімейного щастя, натхнення та плідної праці в ім’я нашого спільного кращого майбутнього!

 

З повагою,
Міський голова Володимир Сабадаш

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com