Позачергова сесія Васильківської міської ради

01 липня відбулася позачергова сесія Васильківської міської ради, на якій було розглянуто питання про внесення змін до міського бюджету м. Васильків на 2016 рік, яким зокрема передбачено, у зв'язку з напруженою ситуацією, яка склалася в місті з постачанням води, зкерувати КП "ККП" м. Василькова 1 млн. гривень, зокрема:

- будівництво свердловини господарсько-питного постачання в м. Васильків на території дошкільного навчального закладу №12 - 613 тис. грн.


- капітальний ремонт частини мережі трубопроводу холодного водопостачання по вул. Кармелюка, вул. Чехова - 70 тис. грн.


- капітальний ремонт трубопроводу холодного водопостачання по вул. Коцюбинського - 30 тис. грн.


- придбання обладнання на свердловини (шкафи керування, регулятори тиску, насоси, засувки, вузли обліку води) - 287 тис. грн.


2016 р. не перший рік, який показує, що в місті існує велика проблема з водопостачанням, особливо в літній час. На повне відновлення мережі і стабільне та якісне водопостачання в місті, за попередніми розрахунками необхідно близько 80 млн. грн., яких, на жаль, одномоментно місто не може дозволити собі витратити, в зв'язку з відсутністю таких коштів.

Мережі не ремонтувалися більше 10 років. Останні капітальні вкладення в систему водопостачання було здійснено в 2003 р., після цього такі роботи не проводилися.

Позачергова сесія Васильківської міської ради

 


На даний час робота КП "ККП" м. Василькова направлена на здійснення максимальних заходів для стабілізації водопостачання, зокрема протягом тижня буде встановлено закуплене обладнання і проведені необхідні роботи для відсікання води та підтримання належного тиску в системі, щоб, у разі виникнення аварійних ситуацій, в нижній частині міста, де системи й магістралі водопостачання зношені більше, затримувати воду в верхніх частинах міста.

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация