ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ АПАРАТУ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ВАСИЛЬКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІНФОРМУЄ

https://vasilkov.info/uploads/posts/2016-07/1468343724_1118.gif

Робота юридичного відділу проводилася у відповідності до функцій, які передбачені Положенням про відділ.
В даний час, згідно штатної структури, юридичний відділ складається з 4 штатних одиниць ( начальник відділу та 3 головних спеціаліста). У відділі спостерігається плинність кадрів. Так, станом на 01.07.2016 у юридичному відділі працює 3 штатних працівника (начальник відділу та два головних спеціаліста). Незважаючи на неукомплектованість відділу кадрами всі завдання, які були передбачені планом роботи, виконані.

Так, за перше півріччя 2016 року проведено юридичну експертизу та завізовано на відповідність законодавству:
- проектів розпоряджень виконавчого комітету – 152;
- проектів рішень виконавчого комітету – 253;
- проектів рішень Васильківської міської ради - 350 ;
- господарських договорів - 5;
- інших документів – 220.

 

Відділом розроблялися проекти рішень виконавчого комітету та рішень Васильківської міської ради, які мають нормативно-правовий характер, а саме:


1. Положення про порядок зняття з балансу КП «Комбінат комунальних підприємств міста Василькова» житлових будинків, у яких приватизоване або викуплене житло, та передачу їх у власність громадян, юридичних осіб, методичні рекомендації порядку створення та здійснення легалізації органів самоорганізації населення м. Васильків, які передбачені вимогами Закону України «Про органи самоорганізації населення» тощо.


2. У першому півріччі 2016 року юридичним відділом переглянуто та опрацьовано колективний договір , а також розроблено та передано на затвердження сесії Васильківської міської ради Стратегію сприяння розвитку громадянського суспільства у місті Василькові на 2016-2020 роки.


3. Працівниками відділу прийнято участі у 185 судових засіданнях .


4. Відпрацьовано та подано до суду позовних заяв 12.

 

Згідно рішень суду сума , яка підлягає стягненню до місцевого бюджету складає 266 485,73грн. За результатами виконання судових рішень, фактично стягнуто та надійшло до місцевого бюджету коштів в сумі 102 188,72грн.


5. Оскаржено рішень суду до апеляційної та касаційної інстанцій - 7.


Працівники відділу приймають участь в роботі постійних комісій виконавчого комітету та Васильківської міської ради.
На базі юридичного відділу працює Громадська приймальня виконавчого комітету Васильківської міської ради. Під час роботи Громадської приймальні надається первинна правова допомога громадянам міста Василькова та юридичним особам. За перше півріччя 2016 року роботи Громадської приймальні надано консультацій майже 100 громадянам та юридичним особам.


В межах компетенції розглядаються звернення громадян за дорученням Васильківського міського голови. Всього розглянуто 43 звернення громадян.

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com