Робоча нарада з керівниками органів виконавчої влади

Васильківський міський голова Сабадаш В.І. провів робочу нараду з керівниками органів виконавчої влади, управлінь та відділів Васильківської міської ради, директорами комунальних підприємств міста.
На початку наради міський голова вручив Грамоти Швецю О.В. - начальнику відділу містобудування та архітектури Васильківської міської ради від ДП Українського державного науково - дослідного інституту проектування міст " Дніпромісто " за співпрацю та активне сприяння у розробці генерального плану міста Васильків та Кожемі О.П. - в.о. начальника районного відділу Держпродспоживслужби у Васильківському районі з нагоди професійного свята Дня працівника ветеринарної медицини.

Керівники прозвітували про відпрацьовані заходи та заплановані на робочий тиждень. Зокрема :


1. Ларіна Г.Ю. - начальник відділу культури - йде підготовка до 25 - ї річниці Дня Незалежності України, підготовка до проведення протиаварійних робіт в адмінбудинку.


2. Козак Л.О. - начальник відділу освіти - заплановано об'їзд навчальних закладів міста, підготовка до конференції ,яка відбудеться 26. 08.2016 року.


3. Перепелиця Л.О. - начальник управління економіки та власності - проводиться робота з підприємцями міста, які будуть приймати участь у фестивалі української страви.


4. Бардис О.М. - начальник УЖКГ - на завершальному етапі ремонтні роботи у парку Т.Г. Шевченка та сквері ім. Головачова, приведення пішохідних доріжок і переходів в належний стан до Дня Незалежності України.

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация