Розширена робоча нарада з керівниками органів виконавчої влади

Васильківський міський голова Сабадаш В.І. провів розширену робочу нараду з керівниками органів виконавчої влади, управлінь та відділів Васильківської міської ради, міськрайонних служб, директорами комунальних підприємств міста.
На порядку денному найбільше уваги було приділено надзвичайній ситуації, що сталася 11 жовтня у Васильківській ЗОШ І-ІІІ ст. №6, відпрацьовуються усі варіанти, аби вчителі та школярі змогли продовжити навчальний процес.
На оперативній нараді були розглянуті й інші актуальні питання:

1. Первак В.М. - начальник Васильківського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Київській області - дав пояснення присутнім щодо неправдивої інформації у засобах масової інформації стосовно біглих засуджених, які влаштували втечу з Васильківського відділу поліції. Втікачів було затримано і взято під варту. Також повідомив, що з 17 жовтня розпочався набір до груп швидкого реагування патрульної поліції. Бажаючих запрошують на роботу: юнаки та дівчата віком до 35-ти років, з/п від 6000 тис.грн.


2. Сук О.М. - начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України - надзвичайна ситуація в селі Соколівка, на одному з підприємств зафіксований випадок захворювання свиней на африканську чуму. З метою координації дій з локалізації та ліквідації нових спалахів на підприємстві працюють служби ДСНС, ветеринарна служба та поліція. Об"єкт взято під охорону.


3. Августинович Я.І. - головний лікар Васильківського районного центру первинної медико-санітарної допомоги - по мірі надходження вакцини проводиться вакцинація дітей шкільного віку проти захворювання на ГРЗ.


4. Козак Л.О. - начальник відділу освіти Васильківської міської ради - 18 жовтня в усіх навчальних закладах міста згідно розпорядження відділу освіти будуть проводитись навчання з цивільного захисту, уроки з евакуації на випадок можливих надзвичайних ситуацій.


5. Брік В.І. - директор КП "Васильківтепломережа" - розпочався опалювальний сезон, навчальні заклади міста опалюються, є проблеми у будинках у зв"язку з завоздушенням систем, де проводяться роботи працівниками КП "ККП м. Василькова" для усунення недоліків.

Розширена робоча нарада  з керівниками органів виконавчої влади

 

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация