Оперативна робоча нараду з керівниками органів виконавчої влади

Васильківський міський голова Сабадаш В.І. провів оперативну робочу нараду з керівниками органів виконавчої влади, управлінь та відділів Васильківської міської ради, директорами комунальних підприємств міста.
Міський голова заслухав керівників, які доповіли про стан справ на підприємствах, в управліннях та відділах, які вони очолюють.

Зокрема:
1. Бардис О.М. - директор КП "ККП м. Василькова" - завершились ремонтні роботи по асфальтуванню вулиць Садова, Г. Сагайдачного, Квітки-Основ"яненка, міжбудинковий проїзд від вулиці Г. Сагайдачного до вулиці Михайлівська, відремонтовано місток та відновлено освітлення по вулиці І. Мазепи, проводяться роботи з благоустрою територій, на яких проводились ремонтні роботи, а також проводиться обрізка зелених насаджень у в/м.

2. Брік В.І. - директор КП "Васильківтепломережа" - на центральній площі міста Васильків ведуться ремонтні роботи з відновлення теплопостачання шести споживачам, прийнято рішення скоротити теплотрасу вдвічі і замінити стару трубу на попередньо ізольовану з високим коефіцієнтом теплоізоляції.

3. Шалуєва А.О. - директор КП "Васильківкомунікаціясервіс" - у зв"язку з заміною опор електропередач по вулиці Декабристів, розміщення зовнішньої реклами тимчасово заборонена на період реконструкції.

4. Козак Л.О. - начальник відділу освіти Васильківської міської ради - розпочалося навчання після осінніх канікул, сьогодні учні ЗОШ№6 відправились на навчання до ЗОШ №9 шістьма автобусами, частину даху в ДНЗ №6 вже перекрито.

5. Горкуненко Л.М. - начальник відділу реєстру виборців - ведеться робота над створенням нових виборчих дільниць, загалом по ЗОШ№9 та ЗОШ№6. На даний час по місту майже 34 тисячі виборців.

Оперативна робоча нараду з керівниками органів виконавчої влади

 

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация