10 листопада – День вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ.

10 листопада відповідно до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 15 березня 2007 року в Україні вшановують пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ.
Турбота про ветеранів органів внутрішніх справ України - це та священна данина, яку вони заслужили своєю багаторічною самовідданою службою в ім'я правопорядку.

Це висококваліфіковані фахівці, які можуть передати свій багатий досвід молодим правоохоронцям, що сприятиме розкриттю злочинів та формуванню позитивного іміджу органів внутрішніх справ.


В урочистому заході з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ взяли участь заступник міського голови Майстер І.В., голова Васильківської первинної організації ветеранів органів внутрішніх справ України в Київській області Пальчик В.І., заступник начальника – керівник патрульної поліції Васильківського відділу поліції ГУНп в Київській області Поліщук О.В., начальник Васильківського РВ ГУ ДСНС України Сук О.М., ветерани органів внутрішніх справ міста.


Шановні ветерани! Від щирого серця зичимо, щоб усі ваші справи були непідвладні плину часу, міцного здоров’я на багато років, миру і благополуччя Вашим родинам.

10 листопада – День вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ.

 

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация