Чергова апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради

Сьогодні Васильківський міський голова Сабадаш В.І. провів чергову апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради та її виконавчого комітету, органів виконавчої влади, комунальних служб міста та засобів масової інформації, під час якої обговорювались актуальні питання життєдіяльності міста.

Міський голова заслухав керівників, які доповіли про стан справ на підприємствах, в установах та організаціях, які вони очолюють.


Зокрема:


1. Козак Л.О. - начальник відділу освіти Васильківської міської ради - у зв"язку з погіршенням погодніх умов більшість дітей сьогодні залишились вдома, але навчальний процес по навчальним закладам міста не відміняється. Також з 14 листопада відновлює свою роботу басейн "Хвиля".


2. Бурсова Л.П. - начальник управління соціального захисту населення - проплачена державна допомога сім"ям з дітьми, учасникам ліквідації на ЧАЕС, продовжується прийом заяв на субсидії, йде підготовка до Дня інваліда.


3. Гаркавенко В.Г. - начальник служби у справах дітей - проводиться робота з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, ведеться робота з учасниками АТО, багатодітними сім"ями (підготовка посвідчень).


5. Воронова Л.Л. - відділ реєстрації місця проживання - до відділу звернулося 450 мешканців міста (зоо цивільних, 150 військовослужбовців), видано 357 довідок, прийнято 67 заяв про реєстрацію.

Чергова апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів міської ради

 

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКА МІСЬКА РАДА
    08600, Київська область, м. Васильків, вул. Соборна, 56
    +38 (04571) 2-22-51
    vasylkiv.org@gmail.com

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация