У Василькові військові провели масштабні навчанняНещодавно у Василькові у бригаді тактичної авіації повітряного командування "Центр" Повітряних Сил Збройних Сил України відбулися тактичні навчання роти охорони

Навчання проводилися під керівництвом начальника штабу-першого заступника командира військової частини з залученням представника з Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Відпрацювання дій роти охорони під час посилення охорони та оборони важливих об’єктів аеродрому у Василькові

Основною метою проведення тактичних навчань було відпрацювання дій роти охорони під час посилення охорони та оборони важливих об’єктів аеродрому. Відпрацьовувалася протидія нападу диверсійно-розвідувальних груп та відбиття раптового нападу противника.

Для військовослужбовців у Василькові провели практичне навчання з тактичної медицини

Крім того, для військовослужбовців провели практичне навчання з тактичної медицини. Було продемонстровано основи надання домедичної допомоги в умовах бойових дій та повсякденної діяльності військових підрозділів, з використанням медичної аптечки загальновійськової індивідуальної (АМЗІ), та способи безпечної евакуації пораненного з поля бою.