Васильківський МРЕВ ДАІ переїхав до Обухова

Починаючи з 26 грудня, Васильківський територіальний сервісний центр №3244, знаний усіма як міський реєстраційно-експертний відділ (МРЕВ), працює в м. Обухів по вулиці Каштановій, 23.

Сервісний центр розташований в оновленому приміщенні і працює за новими європейськими стандартами в режимі «єдиного вікна», а також має сучасну інформаційну технологію та оснащений планшетом для оцінки клієнтами якості обслуговування. Для всіх відвідувачів передбачені зручності, зокрема, для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення, також діє дитячий куточок та буккросинг у зоні очікування.


На прилеглій до адміністративної будівлі території облаштовано майданчик для проведення огляду транспортних засобів з навісом і якісним освітленням та місця паркування для відвідувачів.

Тож щоб оформити реєстрацію або перереєстрацію транспортного засобу, отримати звичайне чи міжнародне посвідчення водія, довідку про відсутність судимості та інше, слід звертатися до зазначеного сервісного центру МВС України в м. Обухів або до найближчих територіальних сервісних центрів Київщини за такими адресами:
ТСЦ №3246 – Києво-Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, вул. Толстого,2
ТСЦ № 3242 – м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 20
ТСЦ № 8047 – Києво-Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 110 А (на території ринку «Столичний»)
ТСЦ №8046 – м. Київ, Столичне шосе, 104

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация