ПЕРШІСТЬ ВАСИЛЬКІВСЬКОГО РАЙОНУ БАСКЕТБОЛУ !

васильков 3 218 |
4-03-2016 |
Новини Васильків

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

З 24 лютого по 2 березня  2016 року  відбулась першість Васильківського району з бескетболу серед збірних команд дівчат 7-9 класів загальноосвітніх шкіл Васильківського району. Вона була організована відділом освіти Васильківської РДА (начальник Гейко І.М.) та Васильківською районною ДЮСШ (директор Нехта В.В.).

Спочатку відбулись зональні змагання які проходили в шести територіальних зонах . В  них прийняло участь 22 збірні команди дівчат . Зональні змагання пройшли на високому організаційному рівні та в чесній безкомпромісній боротьбі.

До фінальної частини , яка проходила  2 березня  в селищі Гребінки, прибуло шість команд переможців зональних змагань:Гребінківська ЗОШ, Калинівська ЗОШ №2, Глевахівська ЗОШ, Кожухівська ЗОШ,Плесецька ЗОШ, Ксаверівська ЗОШ .  Команди переможці були розподілені на дві підгрупи в яких змагання пройшли по коловій системі. Всі матчі в фінальній частині першості Васильківського району пройшли в безкомпромісній, спортивній боротьбі.Команди боролись на майданчику за кожний м’яч ,за кожне очко. В підсумку місця в групах розподілились так :

3.Ксаверівська ЗОШ

Зразу по завершенню змагань в групах пройшли «малий»  і «великий»  фінали. В малому фіналі зустрілись команди які в групах зайняли другі місця- команда Кожухівської ЗОШ та команда Гребінківської ЗОШ. В боротьбі за третю сходинку турнірної таблиці та бронзові медали сильнішими виявились дівчата з Кожухівки,які з перевагою в одне очко перемогли свої суперників.

В фінальному поєдинку за золоті нагороди першості району серед школярів 7-9 класів зустрілись команди- Плесецької ЗОШ та  Калинівської ЗОШ №2. Гра проходила з перемінним успіхом.Кожна команда показала хорошу технічну підготовку, але перемогу здобули сильніші дівчата з Плесецького- вони і стали чемпіонами Васильківського району серед дівчат.

Підсумкова таблиця фінальної частини першості району з волейболу серед юнаків 7-9 класів:

1 місце- Плесецької ЗОШ ( вчитель фізичного виховання -  Фоя М.Ф.)

2місце- Калинівської ЗОШ №2 ( вчитель фізичного виховання – Тітарук В.О.)

3місце- Кожухівська ЗОШ  ( вчитель фізичного виховання – Некрасов С.В.)

4місце-  Гребінківська ЗОШ ( вчитель фізичного виховання –Столяренко В.А.)

5місце- Ксаверівська ЗОШ ( вчитель фізичного виховання – Дідківський О.М.)

6місце- Глевахівська ЗОШ ( вчитель фізичного виховання – Півень Л.М.)

Під час  нагородження переможців і призерів виступив директор Васиольківської районної ДЮСШ Нехта В.В.-почесний працівник фізичної культури та спорту України ,який привітав фіналісті та побажав перемог в майбутньому та спортивної майстерності. Разом з  головним спеціалістом відділу освіти Васильківської РДА Терещенком В.В. вони нагородили грамотами та медалями, всіх переможців і призерів районних змагань з баскетболу  серед команд дівчат загальноосвітніх шкіл Васильківського району.