Українська співачка Jerry Heil, родом із Василькова, випустила дебютний альбом «Я Яна»23-річна українська співачка, яка стала відомою завдяки вірусній композиції «Охрана, отмєна», Jerry Heil (Яна Шемаєва) представила на своєму ютуб-каналі дебютний альбом «Я Яна», презентація якого на цифрових носіях відбудеться 4 жовтня. Того ж дня в Києві відбудеться перший сольний концерт співачки.

До альбому «Я Яна» увійшли 8 композицій.

  1. «Хостел монстрів»
  2. «Білі Кроси»
  3. «Хукабар»
  4. «Кубіки Рубіка»
  5. «Пйана жінка»
  6. «Вільна каса»
  7. «Натверкай»
  8. «Охрана, отмєна»

Про Jerry Heil висловився музичний критик Ігор Панасов на своїй фейсбук-сторінці: «Дотепність, артистичний драйв, гра словами, вокальна гнучкість і точність звуку цієї роботи – новий розділ в історії української поп-музики. Jerry Heil – наш тонкий місток між дорослістю мейнстріму та угаром підліткових ютуб-героїв. Вона вже виросла з періоду, коли обожнюють «Пошлую Молли», але ще не дожила до проблем, від яких їде дах у героїнь пісень KAZKA. Вона – зухвалий, юний, сповнений сил і безстрашний троль. Цієї модернової свіжості на нашій поп-сцені дуже бракує».

З 2012 року співачка створювала кавер-композиції на хіти відомих зірок та викладала відео на ютуб. Пізніше почала писати власні пісні, одна з яких – «Охрана, отмєна» цьогоріч принесла шалену популярність. Наразі на ютубі її прослухали понад 13 мільйонів разів.

Довідково:
Справжнє ім’я Jerry Heil – Яна Шемаєва. Вона народилася 23 жовтня 1995 року у Василькові на Київщині. З 3-річного віку займалася музикою, вчилась у місцевій музичній школі, потім у Київському інституті музики імені Рейнгольда Глієра та Національній музичній академії України імені Петра Чайковського.