Влада Київщини хоче, щоб автоперевізники обґрунтували здорожчання проїзду

васильков 1 907 |
21-01-2017 |
Новини Васильків

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

Київська облдержаадміністрація вимагає від пасажирських автоперевізників Київської області надати обґрунтовування здорожчання проїзду.
Про це заявив голова КОДА Олександр Горган, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.За словами Горгана, відповідно до чинного законодавства, органи держвлади позбавлені повноважень впливати на ціноутворення тарифів на перевезення пасажирів.


"Необхідно шукати збалансоване рішення, яке врахує потреби мешканців Київської області і перевізників. Державна влада області допоможе знайти компромісне рішення, прийнятне і для перевізників, і для громади",- заявив Горган.


Як відомо, з 21 січня приватні перевізники Києва планують підняти ціну на проїзд у маршрутках міста на 1 гривню.

Також з 21 січня проїзд у маршрутних таксі з Бучі та Ірпеня до Києва подорожчає на 3-4 гривні. А в Василькові на маршруті 303 тариф підняли з 15 до 20 гривень.


Раніше вартість проїзду з Києва до Вишневого у приміській маршрутці №820 зросла вдруге за місяць. На цей раз на 3 гривні – до 12 гривень за поїздку. З 18 листопада у столиці подорожчав проїзд в маршрутках, які курсують між Києвом і Бучею: №423, №424 та №421.