Киів та Васильків ухвалили рішення про створення асоціації "Київська агломерація".

васильков 2 471 |
9-10-2019 |

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

Київ та низка міст Київщини ухвалили рішення про створення асоціації "Київська агломерація".
Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомляє кореспондент Укрінформу.“Майже два роки тому ми розпочали процес створення асоціації «Київська агломерація». За цей час проведено чимало консультацій з міськими головами, селищними та сільськими головами, радами територіальних громад Київської області. Це міста Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишгород, Вишневе, Ірпінь, Обухів, Українка і селища міського типу — Ворзель, Глеваха, Гостомель, Калинівка, Коцюбинське та багато інших”, - сказав Кличко.


За його словами, основним принципом створення такої асоціації стали рівноправні партнерські умови для кожного міста і селища, яке входить в агломерацію.


“Співпраця столиці і навколишніх міст прискорить розвиток регіону, його інфраструктури, збільшить інвестиційну привабливість великого Києва. Адже ми взаємопов’язані і трудовими ресурсами, інфраструктурою”, - зазначив Кличко.

Мер підкреслив, що щодня до Києва з навколишніх міст та селищ приїжджає на роботу близько півмільйона людей.