Ваша допомога – може врятувати чиєсь життя

Новини Васильків

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

Через погіршення погодних умов, які супроводжуються різким зменшенням температури повітря та великою кількістю опадів у вигляді снігу, Васильківські поліцейські знаходяться в посиленому режимі несення служби та під час патрулювання територією націлені першочергово на надання допомоги учасникам дорожнього руху та людям, які з різних причин опинилися в скрутному становищі та знаходяться на вулиці, аби запобігти переохолодження і загибелі безхатченків та нужденних осіб. Шановні громадяни, не будьте байдужі до чужої біди! Якщо Ви помітили, що на обочині дороги стоїть несправний автомобіль, а водій потребує допомоги – зупиніться та допоможіть, якщо не в змозі надати допомогу самостійно – викличте правоохоронців.

Проявіть особливу увагу та співчуття й до тих, хто потерпає від морозів. Якщо Ви йдете по вулиці та бачите, що на лавочці чи біля під’їзду лежить й замерзає людина, яка через скрутне становище залишилась на вулиці без притулку – пригостіть гарячим чаєм, їжею, винесіть для неї свій старий теплий одяг, залиште під'їзд відкритим вночі, а також інформуйте як пройти до пункту обігріву.

У Васильківському районі відкрито вісім спеціальних пунктів обігріву населення, які допомагають пережити зимову негоду нужденним громадянам, особам які опинилися в складних життєвих обставинах та людям без постійного місця проживання. 4 пункти обігріву розташовані в приміщеннях відділу Державної служби з надзвичайних ситуацій Василькова, Глевахи, Калинівки та Гребінок, також у приміщенні Васильківської та Гребінківської лікарні, в приміщенні Васильківської тепломережі та у Васильківському комбінаті комунальних послуг, які функціонують цілодобово.

Шановні громадяни, зробіть все можливе для того, щоб Ваша допомога врятувала чиєсь життя.

Васильківський відділ поліції

ГУНП в Київській області