Васильківські депутати вибороли бронзу серед депутатів міських рад на обласній спартакіаді

васильков 1 033 |
30-10-2018 |
новини Васильків [/xfgiven_gallery]

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

Уперше у спартакіаді обласних рад взяли участь васильківські депутати, які згуртували свої сили і вибороли ІІІ місце серед депутатів міських рад, обійнявши при цьому загальнокомандне VI місце.

VII обласна спартакіада серед депутатів Київщини відбувалася 27 жовтня під патронатом КОДА та Броварської міської ради. Спортивний захід провело фізкультурно-спортивне товариство «Спартак».
Церемонію відкриття розпочали хвилиною мовчання в пам’ять Миколи Жирного, який багато років поспіль очолював товариство «Спартак» до своєї загибелі. Надія Шарпило, в. о. голови Київської обласної організації ФСТ «Спартак», запросила команди до участі і побажала успіху кожному учаснику. Іван Мигрин – представник Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – висловив своє захоплення перед депутатами, які були готові проявити всі свої здібності на цих змаганнях.

Команди були із міст Березань, Біла Церква, Васильків, Обухів і Бровари. Серед районних рад зібралися команди Бородянського, Броварського, Макарівського та Сквирського районів. Змагання проходили за підтримки Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

У легкоатлетичному манежі депутати змагалися з таких видів спорту, як: дартс, настільний теніс, шахи, легка атлетика та перетягування канату. Команда депутатів Васильківської міської ради серед депутатів міських рад посіла ІІІ місце, виборовши при цьому загальнокомандне VI місце. Зокрема, в легкоатлетичній естафеті свої сили випробовував Юрій Мяновський, Валерій Кацара, Олена Шпильова, Евеліна Березанська. У такому складі команда перемогла в своєму забігу. У змаганнях із дартс брала участь капітан команди, секретар Васильківської міської ради Оксана Перінська. У настільному тенісі змагався Валерій Кацара. У перетягуванні канату команді депутатів із Василькова не вистачило колег, щоб упевнено утвердитися в призовій таблиці загальнокомандної першості.

На церемонію закриття змагань начальник управління фізичної культури і спорту КОДА Сергій Тимофєєв звернувся до учасників з вітальним словом і нагородив призерів та переможців грамотами, медалями та кубками від організаторів змагань.

Васильківський депутат, начальник відділу молоді та спорту Васильківської міської ради Евеліна Березанська поділилась враженнями від спартакіади із журналістом ІА «Погляд»: «Була чудова погода, прекрасний бойовий настрій, дуже хотілося для своєї команди перемоги. І хоч ми все робили згідно з регламентом, проте нас було не дуже багато, тож за відсутність у деяких видах змагань отримали штрафні очки. Та головне, що ми нарешті вперше взяли участь і оцінили власні сили на фоні інших команд. Тому у наступному році дозбираємо ще учасників і здобудемо перемогу».