ДАВАЙТЕ ДОПОМОЖЕМО ДІТЯМ!!

васильков 2 382 |
19-04-2016 |
Новини Васильків

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

Служба у справах дітей та сім'ї Васильківської міської ради шукає сім'ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту, тобто стати патронатними вихователями.

Сімейний патронат – це інноваційна соціальна послуга, яка запроваджується в м. Києві та Київській області.

Загальновідомо, що найкращий спосіб захистити дитину – це підтримати рідну сім'ю. Завдання сімейного патронату – не дати дитині втратити рідних маму й тата, які через складні життєві обставини не можуть деякий час нею піклуватися.В той час, як дитина тимчасово (до трьох місяців) виховується в патронатній сім'ї, соціальні служби допомагають рідним батькам дитини долати складні життєві обставини, через які її було вилучено: втрату роботи, жорстоке поводження, проблеми з алкоголем тощо.

 

Перед тим, як розпочати роботу патронатними вихователями, бажаючим необхідно буде пройти спеціальну підготовку – навчальний курс, який дозволить опанувати всі тонкощі роботи з дітьми.

 

За надані послуги з догляду та виховання дитини сім'ї виплачується заробітна плата, допомога на дитину та забезпечується постійна підтримка команди професіоналів.

 

Існує безліч способів допомогти дітям. Якщо у Вас є бажання і можливості – допоможіть дітям, станьте патронатним вихователем.

 

Більш детальну інформацію Ви можете отримати у службі у справах дітей та сім'ї міської ради. Тел.. 7-55-85