Завалену школу в Київській області ремонтували щороку

васильков 3 113 |
11-10-2016 |
Новини Васильків

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

Середня школа №6 у м. Василькові Київської області, у приміщенні якої сьогодні стався обвал капітальної стіни, пройшла всі необхідні перевірки перед початком навчального року. Про це заявив директор школи Леонід Горулько,

"Ремонт школи проводиться щороку. На це завжди виділяються кошти", - сказав директор навчального закладу, додавши, що в цьому році школа також отримала акт готовності до навчального року, тобто приміщення були перевірені спеціальною комісією.Горулько припустив, що на стан будівлі вплинула волога, оскільки за останні кілька днів пройшли сильні дощі. Школа була побудована в 1965 році.
Директор повідомив, що на момент, коли почав руйнуватися будинок, проходив другий урок у школі. Про дивні звуки в будівлі йому повідомив завгосп, який забіг у клас. Відразу було прийняте рішення вивести всіх дітей зі школи.
Уже коли частина дітей була виведена зі школи, стався обвал стіни і поверхів. Дехто з дітей, які ще залишалися в класах, були евакуйовані рятувальниками через вікна за допомогою пожежних драбин, інших вивели через шкільні входи/виходи.
Горулько також повідомив, що навчальний процес буде організований, швидше за все, в іншій школі, розташованій неподалік. Навчання там організують у другу зміну для учнів школи, що зазнала руйнування. Навчальний процес планують розпочати з понеділка. До того дня діти будуть перебувати на вимушених канікулах. Загалом у школі навчаються близько 650 дітей.
За фактом обвалення стіни в школі поліція Київської області відкрила кримінальне провадження за ст. 275 "Порушення правил, що стосуються безпечного використання промислової продукції або безпечної експлуатації будівель і споруд" Кримінального кодексу України.