В Василькові відремонтували ізолятор тимчасового тримання за європейськими стандартами


Поділитися в Facebook Поділитися в Facebook Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

У Василькові повністю реконструювали ізолятор тимчасового тримання. Оновлене приміщення відповідає європейським стандартам та рекомендаціям щодо дотримання прав людини.Під час реконструкції утеплили приміщення ізолятору, повністю замінили комунікації та дах, протипожежну систему, охоронно-попереджувальну сигналізацію, вентиляцію та впровадили сучасні системи опалення та електромережі.

В камерах встановили нову сантехніку, підлогу, ліжка та меблі.

Ізолятор оснастили новітньою системою відеоспостереження з виведенням сигналізації та відеонагляду до кімнати чергового.

Ізолятор додатково облаштували кімнатою для надання домедичної допомоги утримуваним, оновили слідчі кімнати, кімнату впізнання та побачення, облаштували кімнату інтерв’ювання з підключенням до підсистеми Custody Records та кімнату конфіденційної зустрічі з адвокатом.

Покращили в ізоляторі і умови роботи для слідчих, оперативників і захисників, а також несення служби для особового складу підрозділу. В ізоляторі облаштували кімнату відпочинку та психологічного розвантаження поліцейських, адже працює ІТТ цілодобово.