Укрзалізниця скасовує низку приміських поїздів


Поділитися сторінкою з друзями

Зазначається, що з 25 грудня скасовано приміські потяги Київського регіону, які курсують із Києва у напрямку Тарасівки, Фастова, Зернового, Ворожби, Конотопа, Шостки, Василькова, Коростеня, Тетеріва, Малина та між цими пунктами.

Електропоїзди, які курсують зазвичай до Бучі зі Святошина та Борщагівки, продовжать курсувати, але тепер курсуватимуть лише до Ірпіня.В Одеському регіоні скасовн поїзди, що курсували за маршрутом Миколаїв - Херсон, Херсон - Вадим та Христинівка - Умань.

У центральному регіоні скасовно поїзди Запоріжжя - Новоолексіївка та Мелітополь - Запоріжжя.

У Львівському регіоні скасовуються електропоїзди сполученням Львів-Лавальне-Чоп з 25 лютого та назад з 26 лютого.

Крім того, скасовано електропоїзди сполученням Харків - Козача Лопань, Мерчик - Тростянець - Смородине та Тростянець - Смородине - Люботин.

Також скасовано низку приміських рейсів на сході країни: поїзди за маршрутами Харків - Бахмут, Харків - Лозова - Краматорськ та Харків - Слов'янськ не курсуватимуть до подальших вказівок.

"Потяги Маріуполь - Південнодонбаська курсуватимуть лише у Волноваху, потяги з Лимана, Ізюма та Святогірська курсуватимуть лише до Фенольної замість станції Скотувата. Потяги маршрутом Лантратівка - Кондрашовська-Нова обмежуються станцією Новий Айдар", - йдеться у повідомленні.

УЗ закликає пасажирів зберігати спокій, мати при собі документи, що засвідчують особу, бути готовими до можливих перевірок речей та уважно слухати оголошення на вокзалах та станціях.