Промивання систем опалення без зайвого клопоту

[/xfgiven_gallery]

Поділитися в Facebook Поділитися в Facebook Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

Наявність хімічних сполук у воді нікого не дивує, адже саме тому доводиться використовувати різноманітні фільтри. Проте далеко не кожен здогадується, що накопичення такого «сміття» може призвести до неочікуваних наслідків. Система опалення, а саме труби, треба регулярно чистити.

Провести промивку самостійно досить важко. Власникам необхідно підготувати інструменти та ознайомитися з тонкощами такої роботи. Уникнути даремного клопоту та отримати бажаний результат допоможуть послуги досвідчених майстрів. Промивання системи опалення варто доручити перевіреній компанії https://mtsewer.com.ua/uk/services/promivannya-sistem-opalennya-mts/ з багатим досвідом.

Ознаки необхідності промивки

Поява повітря в трубах є причиною погіршення роботи опалювальної системи. Позбутися подібної проблеми досить легко, адже достатньо використати кран Маєвського. Але, коли мова йде про погіршення проходження теплоносія в каналах системи, цих простих дій буде недостатньо.

Помітити появу засмічення труб досить важко. Зовні виявити причини не вдасться. Проте є декілька основних ознак, які свідчать про те, що стан опалювальних каналів погіршився:

  1. Тривалість прогріву. Для передачі тепла потрібен певний час для прогріву системи. Тривалість цього періоду збільшується у тих випадках, коли на стінках каналів зібрався накип та інше сміття.
  2. Поява звуків. Для забезпечення нормальних умов використовується багато приладів. Однак найбільший інтерес викликає котел. Поява нехарактерних звуків може свідчити про засмічення.
  3. Збільшення витрат енергії. Нерівномірний прогрів радіаторів та збільшення витрат є ознакою перебоїв у роботі системи.

Якщо звернутися за допомогою до професіоналів, то вдасться уникнути неприємних наслідків та покращити роботу системи. 

Промивання системи спеціалістами

Майстри «МонтажТехСервіс» завжди прийдуть на допомогу домовласникам. Поява тривожних ознак та відновлення звичайного режиму роботи не займе багато часу. Для розв'язання проблеми використовуються сучасні методи промивки:

  • гідрохімічна;
  • гідропневматична;
  • пневмогідроудар.

Багаторічний досвід дозволяє правильно визначити необхідний спосіб. Брак знань може завдати значних збитків, тому варто звертатися за допомогою до спеціалістів. Вибір методу проводиться після огляду системи, а ціна послуг завжди приємна. Замовити послугу можна за вказаним номером телефону.