У Василькові відновлюють чергову багатоповерхівку коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії

васильков 52 |
28-11-2023 |

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

На Київщині за кошти Фонду ліквідації наслідків збройної агресії відбудовують черговий житловий об’єкт. Це багатоквартирний будинок на 60 квартир, розташований на вулиці Декабристів у місті Васильків Обухівського району. До війни в ньому мешкали 210 людей. Про це повідомляє Київська обласна військова адміністрація.

«З початку повномасштабного вторгнення багатоповерхівка значно постраждала. Вибуховою хвилею були вибиті вікна та двері, пошкоджені стіни і фасад, зруйновані балкони та понищені всередині квартири», – йдеться у повідомленні.

Зараз активно триває капітальний ремонт пошкоджених конструкцій. Наразі вже здійснили підготовчі роботи, демонтували пошкоджені частини, виконали ремонт швів між плитами перекриття. Триває утеплення фасаду багатоповерхівки та опорядження технічного поверху будівлі.Крім цих робіт, відповідно до розробленого проєкту в низці квартир передбачено посилення зовнішніх конструкцій, заміну зруйнованих перегородок. Також у будинку відновлять зруйновані балкони, замінять вікна та двері як у квартирах, так і на сходовому майданчику. Додатково у квартирах виконають внутрішнє опорядження стін, стелі та підлоги.