Ворожа ракета впала на будинок у Васильківській громаді: обійшлося без жертв
У ніч на 14 березня територія Київської області знову опинилася під масованою атакою російських військ. У кількох сусідніх громадах зафіксовані загиблі та поранені, а також значні руйнування житлових будинків, об’єктів соціальної інфраструктури, магазинів і автомобілів.
Наслідки ворожого обстрілу відчули й жителі Васильківської громади. У приватному секторі пошкоджено житлові будинки. Зокрема, на один із них впала бойова частина ракети. На щастя, вона не здетонувала, що дозволило уникнути трагедії.
На місце події оперативно прибули всі необхідні служби. Фахівці провели евакуацію мешканців пошкодженого будинку та оглянули територію для запобігання можливим ризикам.
Спеціальна комісія зафіксувала пошкодження та склала відповідні акти. Постраждалим надали будівельні матеріали для тимчасового закриття вибитих вікон і дверей, а також для часткового відновлення покрівлі.
Найголовніше - у Васильківській громаді цього разу обійшлося без постраждалих. Місцева влада закликає жителів не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та під час небезпеки обов’язково перебувати в укриттях або безпечних місцях.
