Проблема дитячої безпеки на дорозі

Новини Васильків

Поділитися сторінкою з друзями

19 серпня 2016 року працівниками сектору превентивної діяльності Васильківського відділу поліції проведено профілактичний захід з метою привернення уваги водіїв транспортних засобів до безпеки пішоходів, а особливо школярів. У зв’язку з складною дорожньою обстановкою, ускладненим дорожнім рухом «в години пік» керівництво Васильківської СЗШ № 9 звернулось до Васильківського відділу поліції щодо надання практичної допомоги для забезпечення безпеки дітей на дорозі. Поліцейські нагадали водіям, що при русі необхідно знижувати швидкість поблизу навчальних та дошкільних закладів незалежно від того чи є попереджуючі дорожні знаки.

 Пропозиції щодо обладнання дороги пристроями або механізмами призначеними для регулювання транспортних потоків, впливу на швидкісний режим транспортних засобів направлено до Васильківської міської ради.

 

З 8 серпня по 12 вересня по всій Україні стартував “Місячник безпеки дорожнього руху ”. Головна мета програми – реалізація комплексу заходів щодо привернення уваги громадкості, органів місцевого самоврядування до проблем забезпечення безпеки дорожнього руху.

Під час проведення місячника безпеки дорожнього руху працівниками Васильківського відділу поліції планується проводитись широка інформаційна кампанія, метою якої є донесення до учасників дорожнього руху інформації, яка стосується найбільш поширених порушень ПДР , а також нагадування правил безпеки на дорозі загалом.

 

З метою зниження рівня аварійності, тяжкості її наслідків, забезпечення безпеки учасників дорожнього руху, а також розшуку транспортних засобів які є об’єктами або знаряддям вчинення кримінального правопорушення працівниками групи швидкого реагування патрульної поліції Васильківського відділу поліції будуть проводитись відповідні заходи щодо виявлення фактів порушення правил дорожнього руху, а саме: порушенням швидкісного режиму, керування транспортом у стані сп’яніння, порушення маневрування водіями транспортних засобів, порушення правил дорожнього руху пішоходами та водіями під час проїзду пішохідних переходів.

 

Також планується проводитись посилене патрулювання в місцях концентрації дорожньо-транспортних пригод та на аварійних ділянках дороги. З метою попередження та профілактики дитячого дорожньо - транспортного травматизму 13 серпня працівниками сектору превенції Васильківського відділу поліції було проведено профілактичні заходи під назвою «Увага діти на дорозі!». З дітлахами та їх батьками було проведено інформаційно-роз`яснювальну роботу щодо правил безпечної поведінки на дорозі та вивчення основних правил ПДР.

 

Працівниками Васильківського відділу поліції і надалі буде проводитись роз’яснювальна робота серед населення щодо неухильного дотримання правил дорожнього руху всіма учасникам руху!