"Засвітись! Стань помітним на дорозі"

васильков 3 254 |
18-12-2015 |
Новини Васильків

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

Саме так Васильківські поліцейські закликають дітей до дисциплінованості на дорогах. В осінньо-зимовий період зростає кількість дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів. Основними причинами є скорочення світового дня, перехід у невстановленому місці, несподіваний вихід на проїжджу частину дороги, погіршення погодних умов, а також недостатня видимість на автошляхах. Та найгірше, що мають місце автопригоди, в яких гинуть та травмуються діти. Єдиний спосіб захиститися в таких умовах - зробити себе видимими. Бути помітніше на дорозі для водіїв, дорослим і маленьким пішоходам допоможе використання світловідбиваючих елементів на одязі і, звичайно ж, неухильне дотримання Правил дорожнього руху. Тож, аби вберегти малолітніх пішоходів від біди та зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод на Васильківщині, поліцейські провели акцію «Засвітись!!!

Стань помітним на дорозі!». Сьогодні, поліцейські Васильківського відділу поліції аби адаптувати дітлахів до транспортного середовища та позначити їх на дорозі – дарували дітям світлоповертаючі браслети та брелки, якими вони зможуть прикрасити свій одяг, рюкзак, сумку, або носити на руці. Також, браслети дарували молодим матусям, щоб вони зробити помітними дитячі коляски.

Роздавали флікери на вулицях Василькова та Васильківського району, а також у навчальних закладах. Школярі, залюбки слухали поради поліцейських, обіцяли не порушувати Правил дорожнього руху, бути уважними і обережними на проїжджій частині дороги та носити світлоповертаючі елементи на одязі, щоб стати помітними для водіїв та зберегти своє здоров’я.

Таким чином, стражі правопорядку намагалися привчити неповнолітніх користуватися флікерами і забезпечувати свою безпеку на дорозі в темний час доби. Шановні громадяни, бережіть своє життя та здоров’я і будьте помітні на дорозі!!! Водій, зменш швидкість та уступи дорогу!!!