Васильківські поліцейські за безпечні канікули школярів

васильков 2 711 |
20-05-2016 |
Новини Васильків

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

Напередодні довготривалих літніх шкільних канікул поліцейські нагадали хлопцям і дівчатам правила безпеки, які допоможуть вберегтися від біди та повернутися у вересні за парти неушкодженими.

Незабаром у школах розпочнуться літні канікули, і діти заполонять спортивні майданчики, двори та вулиці. Тож, аби вберегти учнів від можливої небезпеки під час відпочинку, працівники ювенальної превенції Васильківського відділу поліції відвідали Гребінківську загальноосвітню школу, де провели виховну бесіду з школярами.Поліцейські нагади дітлахам основні правила безпеки, а саме: правила відпочинку на воді, у лісопарковій зоні, перебування вдома сам-на-сам з електро,- і газоприладами. Також, звернули увагу дітлахів на необхідності суворого дотримання Правил дорожнього руху під час пересування вулицями міста пішки і на велосипеді, про безпеку на об’єктах залізниці та заборону користування авто- та мототранспортом.


Для загального розвитку нагадали про покарання, які передбачені Кодексом України про адміністративні правопорушення та розповіли про пагубні звички, якими краще не захоплюватись.
Під час бесіди правоохоронці з радістю відповідали на всі запитання, які цікавили школярів та давали потрібні поради.
Наприкінці, діти та вчителі подякували поліцейським за цікаву і таку корисну зустріч.

 

Юлія Скора,
Васильківський відділ поліції
ГУНП в Київській області