Васильківські поліцейські затримали двох чоловіків, які перебували у розшуку

Новини Васильків


У Васильківському районі, під час нічного патрулювання, правоохоронці затримали двох чоловіків, які перебували у розшуку: один за скоєння зґвалтування, інший - за злочини у сфері незаконного обігу наркотиків.

Вчора вночі в селищі Калинівка працівники групи швидкого реагування поліції зупинили автомобіль «Шевроле». Під час перевірки документів було встановлено, що 41-річний чоловік перебуває у стані алкогольного сп’яніння.

Також, поліцейські встановили, що горе-водій переховується від правоохоронців Ірпінського відділу поліції, оскільки оголошений у розшук за скоєння зґвалтування. Поліцейські склали адміністративний протокол, згідно ст. 130 КУпАП та повідомили ініціатора розшуку.

В селі Рославичі, на одній із вулиць, правоохоронці виявили підозрілого чоловіка. Як з’ясувалось, молодик також знаходиться в розшуку та переховується від Баришівських поліцейських за скоєння злочину у сфері незаконного обігу наркотиків.

Обох чоловіків було доставлено до Васильківського відділу поліції. Після з’ясування всіх обставин, затриманих передали ініціаторам розшуку.

 

Васильківський ВП ГУНП в Київській області

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ
    08600 Київська область, м. Васильків, вул. Луначарського, 1.
    (04571) 2-15-79.
    vasilkivmv@kv.npu.gov.ua