У Василькові поліцейські провели рейд з громадським активістом

Співпраця населення з поліцією дає можливість громадянам безпосередньо долучитись до вирішення питань транспортної дисципліни та сприяти створенню атмосфери осуду тих, хто не дотримується Правил дорожнього руху.

1 квітня у Василькові на території військового містечка – 11, проведено профілактично-наглядовий рейд під умовною назвою «Парковка».
Працівники Васильківського відділу поліції спільно з заступником голови громадського об’єднання «Фортеця» Юрієм Степанчуком, якого турбує питання порушення водіями Правил дорожнього руху, виявляли горе-водіїв, які порушили вимоги дорожніх знаків, правила зупинки та стоянки, дозволивши собі припаркуватись на тротуарі, під під’їздом або під забороненим знаком.

З водіями-порушниками, яких було виявлено біля автівок, проведено профілактичні бесіди та попереджено про те, що під час наступних рейдів вже будуть оформлятися протоколи.

Також, під час рейду, було обговорено питання співпраці в боротьбі з незаконним обігом наркотиків та пияцтвом на території стадіону, де збираються невідомі особи, які вживають спиртне та залишають після себе сміття.

 

Співпраця поліції з громадою дає позитивні результати, тому подібні заходи планується проводити і надалі, адже від них залежить безпека пішоходів та водіїв, а також порядок в місті.

 

Юлія Скора,

Васильківський відділ поліції

ГУНП в Київській області

 
Адреса:
Телефон:
Електронна адреса:
    ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ВІДДІЛ ПОЛІЦІЇ
    08600 Київська область, м. Васильків, вул. Луначарського, 1.
    (04571) 2-15-79.
    vasilkivmv@kv.npu.gov.ua
Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация