Шахтар обіграв Андерлехт в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

васильков 1 771 |
11-03-2016 |
новини Васильків [/xfgiven_gallery]

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

Донецький Шахтар здобув перемогу над бельгійським Андерлехтом в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Матч у Львові завершився з рахунком 3:1.

Початок матчу виявився за Андерлехтом, який володів ініціативою і мав дуже хороший момент, коли Баджо обіграв Коваленка в штрафній Шахтаря і виявився один перед П'ятовим, але Віктор встиг знову вирости перед суперником і прийняв на себе удар.

Те, що гості краще грали на початку матчу зіграло злий жарт з ними, коли захисник Андерлехта вибив м'яч на Марлоса, той віддав на Коваленка, який увірвався в штрафну, що другим дотиком пробив у голкіпера, але був першим на підборі і викотив Тайсону, а той зупинив м'яч і завдав точного удару в дальній кут.

Через хвилину Шахтар міг подвоювати рахунок, коли Феррейра перекинув Прото, який вийшов з воріт, але захисник Нейтінк головою виніс м'яч з порожніх воріт на кутовий.Але після подачі з кутового м'яч таки опинився в сітці. Феррейра виманив на себе Прото і віддав трохи назад вільному Срні, який м'яко завантажив у район воротарського - Кучер високо вистрибнув і головою вколотив м'яч у сітку.

Два пропущених м'ячі за три хвилини стали серйозним ударом для Андерлехта, тому до перерви Шахтар міг доводити рахунок до розгромного, але на перерву команди все ж пішли за рахунку 2:0.

На другий тайм Андерлехт вийшов більш зібраним, додав в організації, швидкості і агресивності, перехопивши ініціативу в матчі. Радість і спокій на обличчі Луческу змінилися на стурбованість і Містер мав всі підстави хвилюватися, особливо після того, як Ашампонг головою замкнув подачу з правого флангу Конте, пробивши в протихід П'ятову.

Андерлехт відчув, що зможе врятувати матч і відвезти зі Львова навіть нічию, але в потрібний момент своє слово сказав Едуардо, який після подачі кутового головою пробив під поперечину, від якої м'яч влетів у сітку.

3:1 - Шахтар домагається впевненою за рахунком перемоги в домашньому матчі, але гра у відповідь через тиждень легкою для "гірників" не буде.

Шахтар - Андерлехт - 3:1

Голи: Тайсон, 21, Кучер, 24, Едуардо, 79 - Ашампонг, 68

Шахтар: П’ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Ісмаїлі, Малишев, Коваленко, Марлос (Веллінгтон, 74), Едуардо (Дентіньо, 88), Тайсон (Бернард, 46), Феррейра

Андерлехт: Прото, Нахар, Мбоджі, Нейтінк, Дешахт, Баджо (Тілеманс, 74), Дефур, Прат (Конте, 67), Суарес (Джурічіч, 67), Ашампонг, Окака