Парк «Венеція» у Василькові чекає коштів з області

Центральний сквер у Василькові між вулицями Шевченка та Грушевського, який містяни називають «Венеція», огороджений парканом ще з серпня минулого року. Активні роботи із продовження реконструкції у сквері так і не ведуться,  підрядник планує завершити реконструкцію «Венеції» не в грудні, як передбачено проектною документацією, а в квітні. 

У чому ж справа? Коли васильківчани отримають улюблений парк відпочинку? Ми запитали у підрядної організації ТОВ «Тетрастрой», яка виграла тендер на цей об’єкт.

Фінансовий директор ТОВ «Тетрастрой» Анатолій Якубов розповів, що фінансування скверу здійснюється як з міського, так і з обласного бюджетів. І якщо місцева влада Василькова свою невелику частину коштів уже виділила на останній черговій сесії, то основна частина коштів із обласного бюджету так і не надійшла. 

«Ми не можемо навіть використовувати зараз ті кошти, які надійшли з місцевого бюджету, поки не буде відповідного рішення облради, – зауважив Анатолій Якубов. – Тобто кошти, хоч і невеликі, але є, проте використовувати ми їх не можемо. Тому працюємо за власний кошт, виконуємо незначні роботи: почистили канал, поклали нову плитку на пам’ятнику, завезли пісок і щебінь, облаштували дренажну систему тощо»
Фактично роботи залишилося на 2-3 місяці, а саме: закупити й укласти якісну тротуарну плитку на фундамент задля уникнення її просаджування, облаштувати зелені зони, встановити лави для сидіння, містки через канал, дитячий майданчик, альтанку, розвісити камери відеоспостереження та колонки. Проте коли надійдуть кошти на продовження реконструкції скверу у Василькові, наразі невідомо.

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.

Авторизация