Увага! Настає сезон пожеж!

Новини Васильків


5 квітня, в приміщенні Головного управління Національної поліції в Київській області, під головуванням заступника начальника ГУ Ценова Дмитра Миколайовича, було проведено розширену нараду з керівниками поліції Київської області та з пожежниками. Було обговорено безліч питань.

Перед присутніми виступив представник ДСНС України у Київській області, який прозвітував про ситуацію з пожежами на території області та розповів про дотримання елементарних правил пожежної безпеки, особливо у пожежонебезпечний сезон, так як щовесни, з настанням сухої погоди, зростає ризик виникнення пожеж внаслідок самовільного спалювання рослинності.

Подібні дії призводять до забруднення навколишнього середовища, а вогонь може перекинутись на лісосмуги, ліси, присадибні території та будинки і вже за декілька годин неконтрольована пожежа може знищити все на своєму шляху, а про збитки годі й казати.


Шановні громадяни, жителі Васильківщини, проявляйте обережність у поводженні з вогнем та дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки, особливо у пожежонебезпечний сезон, коли лише один, випадково кинутий сірник може послужити причиною стихійного лиха – ПОЖЕЖІ!!!
Якщо Ви помітили загорання – не зволікайте, одразу зателефонуйте пожежникам та поліцейським, вони завжди прийдуть на допомогу.

 

Васильківський відділ поліції
ГУНП в Київській області