В ПАМ'ЯТЬ ПРО ЧОРНОБИЛЬСЬКУ ТРАГЕДІЮ

Новини Васильків


Вже 30 років минуло відтоді, як Україну спіткала найбільша за масштабами техногенна катастрофа – аварія на Чорнобильській атомній електростанції. У ці дні звернена увага як української так і світової громадськості до людей і територій, які продовжують зазнавати впливу радіації. 22 квітня в приміщенні міського Будинку культури відбулися заходи приурочені 30 -им роковинам Чорнобильської катастрофи. На Васильківщини - цей день завжди пам'ятатимуть . 

В ті важкі дні район і місто стали домівкою для багатьох переселенців із зони катастрофи Голова Васильківської районної державної адміністрації та голова районної ради спільно вручили подяки людям яких безпосередньо спіткала ця трагедія. У своїх виступах вони зазначили, що ми повинні завжди пам'ятати ці трагічні сторінки нашої історії та всіляко сприяти їх турботам і проблемам.

 

Також на заході були присутні міський голова Сабадаш В. І., селищні голови Калинівки, Гребінок, сільські голови В. Бугаївки, Варовичів, Лубянки, Липового Скитка. Доземний уклін памяті героїв Чорнобиля, ліквідаторам, переселенцям та усім чия доля наскрізь пронизана цією катастрофою.