Найголовніший пріоритет – безпека громадян

Новини Васильків


Сьогодні, о 10-й годині ранку в місцевому будинку культури, під головуванням міського голови Володимира Сабадаша, було проведено чергову сесію міської ради. На розгляд було винесено питання щодо діяльності Васильківського відділу поліції за перший квартал 2016 року.
Начальник Васильківської поліції Василь Первак прозвітував перед громадою, керівництвом міста та громадським корпусом про результати роботи підрозділу та розповів про всі напрацювання поліцейських за три місяці 2016 року в порівняні з аналогічним періодом минулого року.

Ефективну роботу поліції важко уявити без співпраці з усіма гілками влади та громадськістю. Тому, було відмічено, що представники громадських формувань та організацій, завжди допомагають забезпечувати публічний порядок на вулицях. Особливо відчувається їх допомога у вихідні та святкові дні, коли є ризик збільшення правопорушень.


Також, покращилось реагування на повідомлення громадян завдяки створенню груп реагування патрульної поліції та встановлені, за підтримки місцевої влади, камер відеоспостереження.


Присутні дізналися й про перехід поліцейських на посилений варіант несення служби в зв’язку з забезпеченням публічної безпеки і порядку під час Великодня та травневих масових заходів.


Наприкінці, місцевий депутат надав інформацію про місця можливого збуту наркотиків у Василькові по вулиці Мічуріна та К. Лібкнехта. Інформація була взята до відома та найближчим часом буде опрацьована.


Найголовніша функція поліцейського – це сервіс. Люди повинні відчути, що поліцейський розуміє їх. Тому, на постійній основі ми звітуватимемо перед громадою про виконану роботу, аби забезпечити прямий діалог, оперативно реагувати на усі скарги та зауваження.


Юлія Скора,
Васильківський відділ поліції
ГУНП в Київській області