На Васильківщині посилені заходи безпеки на травневі свята

Новини Васильків

Поділитися сторінкою з друзями

28 квітня на базі Васильківського відділу поліції було проведено робочу зустріч з представниками прокуратури, служби безпеки України, державної служби з надзвичайних ситуацій та управління поліції охорони. Також, було запрошено представників громадських формувань «Відродження», «Відсіч» та «РоМакс», представників Всеукраїнського об’єднання «Свобода», Цивільного корпусу «Азов» та «Правого сектору».

 Під час зустрічі було обговорено питання щодо посилення заходів безпеки під час святкування Великодня та травневих свят.

Присутні дізнались, що васильківські поліцейські на свята будуть працювати у посиленому режимі роботи, так як основним завданням правоохоронців є забезпечення миру та спокою на території обслуговування.

 

Також, з метою недопущення будь-яких провокацій під час свят, присутні домовилися про співпрацю та визначили завдання для максимальної готовності. Біля церков, у місцях масового скупчення громадян та місцях відпочинку, будуть виставленні додаткові наряди, які будуть забезпечувати публічну безпеку.

 

Юлія Скора,

Васильківський відділ поліції

ГУНП в Київській області