Останній дзвоник у Василькові

Новини Васильків


Сьогодні в усіх Васильківських загальноосвітніх навчальних закладах пролунав останній дзвоник. Свято Останнього дзвоника - це символ закінчення навчання, це веселе і сумне свято одночасно. Цей день важливий для всієї васильківської громади. Для кожного з нас він має своє значення. Для дітей - це нова валіза знань за плечима, для вчителів - гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків - мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Останній дзвоник у Василькові

 

Привітати вчителів, учнів та батьків з традиційним шкільним святом до навчальних закладів міста прийшли представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представники відділу освіти Васильківської міської ради.
До НВК #4 завітали Васильківський міський голова Сабадаш В.І. та методист науково - методичного центру відділу освіти Васильківської міської ради Іващенко Л.В.

Останній дзвоник у Василькові

 
Володимир Іванович щиро привітав школярів, вчителів та батьків з закінченням навчального року : " Шановні випускники, вчителі, школярі та батьки! Свято Останнього дзвоника знаменує завершення навчального року. Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні наймолодших: взято першу сходинку на шляху пізнання. Випускники ж сприймають останній шкільний дзвінок як початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Бажаю випускникам знайти свою життєау стежину, а головне - стати гідними громадянами нашої держави. Вдячний батькам за виховання, вчителям - за натхненну працю, за віру в здібності та обдарування дітей. Бажаю усім життєвих сил, успіхів і натхнення!"

Останній дзвоник у Василькові

 


На урочистій лінійці було відзначено обдарованих та успішних дітей, які захищали честь школи і міста в конкурсах і змаганнях, показали високий рівень знань.


На завершення свята традиційно для всіх пролунав останній дзвінок, який сповістив про закінчення навчального року і початок довгоочікуваних літніх канікул.

Останній дзвоник у Василькові