На крилах випускного балу...

Новини Васильків


Традиційний 41-й міський зліт випускників зібрав сьогодні неймовірно красивих дівчат і змужнілих, струнких хлопців на прощальний випускний бал. Юні та впевнені у собі, у красивих сукнях та солідних костюмах, випускники пройшлися святковою ходою на сцені міського будинку культури.

Травневий день відлунює святково,
І сміх, і квіти, й гомін голосний.
Зібрало нині свято всіх чудове -
Прощальний бал і вечір випускний!

На крилах випускного балу...

 

 

В урочистому заході взяли участь Васильківський міський голова Сабадаш В.І. , заступник міського голови Майстер І.В. , секретар міської ради Перінська О.П., депутати Васильківської міської ради, начальник відділу освіти Козак Л.О., директор науково - методичного центру відділу освіти Гаркавенко О.В., директори навчальних закладів міста.

До вступного вітального слова був запрошений мер міста Володимир Іванович Сабадаш, який побажав випускникам світлого майбуття, щедрої долі, досягнення омріяних вершин.
У результаті наполегливої праці, міцних знань кращі з кращих випускників отримали 12 золотих і 4 срібних медалей та грошову премію.

На крилах випускного балу...

 


Від імені усіх вчителів міста класний керівник випускного класу НВК #4 Бортницька Л.М. побажала випускникам вдачі, щастя, здійснення всіх задумів і планів!


Немає нічого в житті святішого за батьків, немає нічого важливішого за батьківське благословення. Від імені батьків до дітей звернулися Лада А.С. та Лада А.Г.


Випускників батьки вітають,
У світлу путь, на добрії діла.
На вірну стежку наставляють,
Щоб доля в них щасливою була!

На крилах випускного балу...

 


Слова подяки до вчителів прозвучали від вдячних випускників міста:


"Спасибі, любі вчителі,
Уклін доземний рідній школі.
Ви всі - найкращі на землі,
За це ми дуже вдячні долі!"
Дорогі випускники!
Де б не були Ви, у якій стороні,
Нехай Вам насняться в солодкому сні,
Ці посмішки щирі батьків й вчителів,
І рідні дороги у наш Васильків!