У ВАСИЛЬКОВІ ЧИНОВНИКИ ВКРАЛИ 5,5 ГЕКТАРІВ ЛІСУ

Новини Васильків


Прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження стосовно посадовців Васильківської райдержадміністрації, які ще у 2010 році незаконно передали чотирьом громадянам 5,5 га лісу нібито для ведення особистого селянського господарства.
Про це повідомляє сайт прокуратури Київської області.

За даними слідства, йдеться про землі лісогосподарського призначення державної власності, які розташовані на території Іванковичівської сільради. На той момент ділянки перебували у постійному користуванні ДП «Київське лісове господарство».

«Відведення у приватну власність лісових земель відбулося з перевищенням повноважень, оскільки розпорядження вказаною категорією земель належить до компетенції Кабінету міністрів», - зазначають у прокуратурі.

Відтак, прокуратура подала позов до суду щодо витребування вказаних земельних ділянок з чужого незаконного володіння на користь держави в особі Кабміну та поовернення їх у користування ДП «Київське лісове господарство».

Проти посадовців Васильківської РДА та управління Держкомзему у Васильківському районі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.