На Васильківщині - карантинні заходи проти африканської чуми свиней

васильков 3 100 |
30-03-2017 |

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

У зв’язку з виявленням захворювання на африканську чуму свиней в с. Безп’ятне, що на Васильківщині, та з метою недопущення розповсюдження захворювання, на території села тимчасово запроваджено карантин.У Василькові діють ветеринарно-поліцейські пропускні пункти: поліція проводить превентивні заходи, здійснює перевірку транспортних засобів.

 

Працівники поліції спільно з ветеринарами вживають вичерпних заходів для недопущення розповсюдження захворювання сільськогосподарських тварин,запобігають ввезенню та вивезенню свинини з населеного пункту. Для людей таке захворювання абсолютно безпечне, однак в сільському господарстві завдає великої шкоди.

 

Також серед населення правоохоронці проводять роз’яснювальну роботу, попереджають власників тварин про небезпеку африканської чуми, кримінальну відповідальність за порушення ветеринарних правил, які можуть спричинити поширення хвороби.

васильков

РолсМайбах Х 1545

30 березня 2017 17:02
Это развод ибен ГЕНОЦИД !!!