Стихійна торгівля - реальна небезпека для життя і здоров'я людей

васильков 4 853 |
4-12-2015 |
Новини Васильків

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber

Правоохоронці Васильківського відділу поліції проводять комплекс заходів по виявленню місць стихійної торгівлі живими тваринами та сировиною з них, з метою запобігання занесення вірусу африканської чуми свиней на територію району.

Продаючи товар з рук в руки, гарантії щодо якості пропонованих продуктів харчування дати не можна, бо у більшості випадків довідки від фахівця санстанції відсутні. А це означає, що дану продукцію, ветлікар у очі не бачив і на дослідження не брав. Вчора, правоохоронці виявили порушника чинного законодавства та застосовували захід адміністративного впливу. У Василькові біля ринку «Хитряк», на тротуарі місцевий житель незаконно збував м’ясну продукцію. Даний факт було задокументовано, тваринну сировину вилучено та складено адміністративний протокол за ч.1 ст.160 (торгівля з рук у невстановлених місцях) КУпАП.

Реалізатору загрожує штраф від одного до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі або без такої.

 

Шановні громадяни, бережіть своє здоров’я та не купуйте товари, особливо це стосується м’ясних виробів, у не відведених для торгівлі місцях.

https://livegomel.com