Боротьба зі стихійною торгівлею у Василькові

Новини Васильків

Поділитися сторінкою з друзями

Спочатку порушників попереджують, а згодом – каратимуть штрафом та конфіскацією товару. Питання несанкціонованої торгівлі на вулицях міста завжди залишається актуальним. Васильків - не виняток. «Вітриною» для найрізноманітнішого товару може служити все, починаючи від перевізних лотків на коліщатках і розкладних столиків, закінчуючи газетою, простеленою на тротуарі. Це не тільки псує естетичний вигляд міста, обмежує вільне пересування пішоходів, але й є безпосередньою загрозою для здоров'я споживачів.Вчора, 28 січня у Василькові завдяки спільним зусиллям дільничних інспекторів поліції, заступника міського голови Сергія Прунцева, представників відділів та управлінь Васильківської міськради, а також працівників управління Держсанепідслужби, ОДПІ, служби цивільного захисту, відділу ветеринарної інспекції та представників комунального підприємства, було проведено рейд по виявленню і ліквідації місць стихійної торгівлі.
Відпрацювання проводилось по вулиці Володимирській на прилеглій до центрального ринку території. Мета такого заходу – спільними зусиллями навести порядок на вулицях Василькова та виявити порушників, які торгують у невстановлених місцях, і притягнути їх до відповідальності.
Під час проведення рейду було виявлено громадян, які порушили вимоги чинного законодавства.
"Неочікувана зустріч" продовжилася бесідою про причини розташування продавців поза територією ринку, їх обізнаності, що так робити не можна ні з позиції громадянської відповідальності, ні з позиції елементарної людської культури та гігієни.
Працівники поліції попередили стихійних продавців, що в разі чергового документування порушення правил торгівлі, відносно них буде складено адміністративний протокол за ст. 160 (торгівля з рук у невстановлених місцях) Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Спільно з представниками інших інстанцій, поліцейські й надалі будуть проводити подібні рейди, щоб побороти стихійну торгівлю в місті.