В Василькові представили новообраних голову і депутатів

васильков 5 223 |
3-12-2020 |

Поділитися сторінкою Поділитися в Facebook Поділитися в Telegram Поділитися в Whatsapp Поділитися в Viber Поділитися в Skype

Більше місяця знадобилося Василькову, щоб, попри всі фальсифікації, порахувати голоси виборців на місцевих виборах, які відбулись 25 жовтня. Нарешті 30 листопада перерахунок голосів було завершено. Голоси враховані з 30 дільничих виборчих комісій без урахування лише двк 320339, що в с. Яцьки, де рішенням суду вибори визнані такими, що не відбулися.1 грудня у малій залі будинку культури відбулась перша сесія Васильківської міської ради, у ході якої було названо імена всіх 34 новообраних депутатів та представлено громаді Василькова нового міського голову Наталію Баласинович, за яку проголосували 2625 виборців.

У своїй першій промові в якості міського голови Наталія Баласинович, яка до цього впродовж 5 років очолювала Васильківську районну раду, зазначила: «Я точно буду працювати для того, щоб всіх вас згуртувати. Для того, щоб кожного дня зробити якомога більше хороших справ».


Відтепер у Васильківській міськраді працюватимуть:

9 депутатів від партії «За майбутнє»,

8 – від «Слуги народу»,

7 – від «Європейської солідарності»,

6 – від «Батьківщини»,

4 – від «Опозиційної платформи – За життя».


Усі результати підрахунків розміщені на сайті Центральної виборчої комісії.